PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

/akutalizace k 26.6.2020/

Informace pro prázdninový pobyt v MŠ NEZVALOVA    naleznete zde

Vážení rodiče,

výměna oken v naší školce nám zamíchala situací se školními prázdninami.

Od 1.7.2020 do 31.8.2020 proběhne náhradní prázdninový provoz

v MŠ Nezvalova, Jablonec nad Nisou.

Závazné vyplnění přihlášek do MŠ Nezvalova na prázdninový provoz proběhne současně s

platbou stravného a pobytného za měsíce červenec  a srpen 2020 dne 17. 6. 2020 od 12. 00 - 16. 00 hod.

V tento den proběhne i běžná platba stravného a pobytného za měsíc květen a červen 2020.

Podmínkou přijetí na prázdninový provoz je řádné zaplacení stravného a pobytného dne 17. 6. 2020. Pokud se rodič v tento termín nedostaví k zaplacení nebo se ze závažných důvodů neomluví, dítě nebude přijato k prázdninovému provozu !

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ - Stravné a pobytné MŠ Nezvalova, Jablonec nad Nisou

Věk dítěte 3-6 let

Stravné

Věk dítěte 7-10 let

Stravné

Školné

měsíc/den

Kontakt:

MŠ NA KOPEČKU

červenec

38,- Kč/ den

40,- Kč/den

22,- Kč/den

483 305 181

srpen

38,- Kč/ den

40,- Kč/den

23,- Kč/den

___________________________________________________________________________________________________________

ORGANIZACE PRÁZDNINOVÉHO PROVOZU MATEŘSKÝCH

ŠKOL O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH 2020

Rozvrh provozu jabloneckých MŠ o letních prázdninách 2020:

Týdny o prázdninách

17. 8. – 31. 8.

MŠ v provozu

xxx

Výše uvedený přehled neplatí pro všechny MŠ. Z důvodu oprav bude na celé prázdniny uzavřena MŠ Montessori. MŠ Husova, MŠ 28. října prázdninový provoz nabídnou v náhradních prostorách. MŠ Nová Pasířská a MŠ Hřbitovní neposkytnou prázdninový provoz v 3. červencovém týdnu z důvodu kompenzace za zajišťování péče o děti rodičů zaměstnaných v IZS v době nouzového stavu.

V době uzavření MŠ (27. 7. – 14. 8.) zorganizuje DDM Vikýř v rozsahu 3 týdnů „Prázdninové týdny s Vikýřem pro děti z mateřských škol“. Tyto týdny budou probíhat vždy v MŠ a ZŠ Sokolí, kde prostory umožní zajistit program velmi podobný programu v MŠ, po obědě bude možnost spaní či odpočinku, k dispozici bude i školní tělocvična. Venkovní prostředí školy je v klidné části města se snadným přístupem do přírody.

Info_prazdninove_tydny_s_Vikyrem_2020.pdf
Prazdninove_tydny_s_Vikyrem_2020_aktualni.pdf

Cena prázdninových týdnů s Vikýřem:

• 750 Kč/dítě/1 týden pro děti s trvalým pobytem v Jablonci nad Nisou*)
  • 1050 Kč/dítě/1 týden pro ostatní děti (děti, které navštěvují jabloneckou MŠ, ale nemají trvalý pobyt v Jablonci nad Nisou).

*) Rozdíl v ceně je dán tím, že jabloneckým dětem na pobyt přispěje Magistrát města Jablonec nad Nisou.

Přihlašování dětí bude probíhat pomocí elektronické přihlášky, kterou rodiče naleznou na webových stránkách DDM Vikýř (www.vikyr.cz). Veškeré dotazy ohledně přihlašování, placení, organizace prázdninových týdnů s Vikýřem lze směřovat přímo na pracovníky DDM Vikýř na tel. čísle: 483 711 725, e-mailu: info@vikyr.cz.

Po dobu letních prázdnin mohou rodiče využít také řadu příměstských táborů, které se v Jablonci každoročně konají. Stejně jako v minulých letech bude město Jablonec nad Nisou poskytovat na příměstské tábory rodičům předškolních dětí a žáků prvních tříd ZŠ s trvalým bydlištěm v Jablonci nad Nisou příspěvek ve výši max. 500 Kč/dítě. Seznam příměstských táborů, kde bude možné příspěvek uplatnit, bude taktéž zveřejněn ve Vaší MŠ spolu s podmínkami, jak příspěvek získat.

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY - nabídka.pdf