Platby a termíny úhrad

Platba stravného a pobytného pro rok 2017/2018 (věková kategorie 3-5 let)

Vážení rodiče,

stravné a pobytné se platí v hotovosti v kanceláři VŠJ v 1. patře MŠ (viz termíny níže) nebo bankovním převodem. Částka za pobytné činí 550,- Kč měsíčně a částka za obědy - denně 40,-Kč/den x počet dní v měsíci ( 2x svačina, oběd  a pití na celý den).

Platba stravného a pobytného pro rok 2017/2018 pro předškoláky ( děti, které dovrší tento školní rok 6 let)

Vážení rodiče,

stravné a pobytné se platí v hotovosti v kanceláři VŠJ v 1. patře MŠ (viz termíny níže) nebo bankovním převodem. Částka za obědy - denně 42,- Kč x počet dní v měsíci (2x svačina, oběd  a pití na celý den).

Platba stravného  a pobytného pro rok 2017/2018 pro 7leté děti

Vážení rodiče,

stravné a pobytné se platí v hotovosti v kanceláři VŠJ v 1. patře MŠ (viz termíny níže) nebo bankovním převodem. Částka za obědy - denně 42,- Kč/den x počet dní v měsíci ( 2x svačina, oběd  a ptií na celý den). Vaše částka za stravné je vyšší, protože v sedmi letech děti spadají do vyšší kategorie (školáci) a jejich porce je větší.

Výběr stravného – TERMÍNY

Den:     ČTVRTEK

Čas:      6,30 hod. – 8,00 hod.

14,30 hod. – 15,45 hod.

Dny výběru:       13.9.2018